pimapen ankara logo

HİZMET AĞIMIZ

Türkiye’nin en iyi uygulama ve proje ekibini bünyesinde bulunduran bir firmadır.

hizmet image

Akyurt Pimapen

2002 yılında kurulan şirketimiz sektörün en yüksek teknoloji uygulamalarıyla bu günlere gelmiştir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz, işçilikteki yüksek kalitemiz, sürekli değişim ve gelişim motivasyonumuzla hizmetinizdeyiz. Süresine bakmaksızın servis garantimiz siz değerli müşterilerimizin bizi tercih sebebidir.

Akyurt Pimapen olarak doğru projelendirme ile zamanınızdan ve maliyetlerden tasarruf edin. Sizin için en uygun projeleri hazırlıyoruz.İhtiyacınızı doğru belirleyip olması gerekeni sizlere sunuyoruz.

Sizlerin vaktinin değerini biliyor ve söz verdiğimiz gibi tam zamanında ürün montojını gerçekleştiriyoruz. Akyurt Pimapen Bütçenize uygun, kısa ve uzun vadede size kazanç sağlayacak ürünlerimiz arasından size uygun ürünü seçebilirsiniz.

Dünya standartlarına uygun, kaliteleri tescillenmiş markaların ürünleri ile üretiyoruz. Ürünlerimiz sağladığı yalıtım ve diğer faydalar kadar tasarım anlamında evinizle tam bir uyum içerisinde olması bizim için önemli

Akyurt Pimapen size en uygun ödeme seçeneğini belirliyor ve sizin için en iyi ürünü uygun fiyatlara sunuyoruz. Bölge ve hava koşullarına göre en doğru yalıtımı sizlere sunarken yıllar boyunca kar etmenizi amaçlıyoruz. Uzun yıllar memnun kalarak kullanacağınız ürünleri size sunmak için en doğru ölçümü lazer ölçüm ile gerçekleştiriyoruz.

Canlı Renkler
Pimapen pencereler renklerinin zamanla solmasına karşı testlerden geçirilirler ve bu durumun oluşması engellenir.

Tasarım
Diğer pencere sistemlerinin aksine yenilikçi tasarımlar pimapen pencere sistemlerinde mevcuttur.